This site has limited support for your browser. We recommend switching to Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

YAZ BOYUNCA 2 GECE KONAKLAMAYA 1 GECE NAYU'DAN! ERKEN KONAKLAMA AYRICALIĞIYLA KAÇ GEL NAYU'YA!

Konaklama

NAYU İĞNEADA

İğneada'da Benzersiz Bir Konaklama Deneyimi

İgneada’nın eşsiz doğasında yepyeni bir konaklama deneyimi sunanan Nayu İğneada, İstanbul’a sadece 2 saat 45 dakikalık uzaklıkta bulunuyor. İstanbul Havalimanı’na, 2 saat 30 dakikalık bir mesafede yer alan tesis, lokasyonu ile de misafirlerine kolay bir şehirden kaçış imkanı sunuyor.

Odalar

Nayu İğneada’nın içinde bulunduğu doğal güzelliklerinin uçsuz bucaksız sahille oluşturduğu sakin ve huzurlu atmosferini her an hissetmeniz için en ince ayrıntısına kadar özenle tasarlanmış odaları 38 m2 ile 48 m2 (brüt) arasında değisiyor. Odaların tamamında kendi terası ve oturma grubu mevcut olan Nayu’da, bahçe manzaralı teras, iki kişilik oda, üçüncü yetişkin veya çocuk için odada sofa yatak imkanının yanı sıra konforunuzu maksimum yaşamanızı sağlayacak tüm detaylar hazır bulunuyor.

Detaylar
 • Giyinme odası
 • Kahve ve çay hazırlama alanı
 • Talep üzerine bebek yatağı
 • Elektronik kasa
 • Klima
 • House bar
 • Saç kurutma makinesi
 • Telefon
 • Yastık menüsü
 • Elektronik yangın dedektörü
 • Wi-Fi

Oda Tipleri

Hideaway Bayhouse Garden View

Mavinin sakinliğine kusursuzca eşlik eden yemyeşil bahçe manzaralı terasınızda  İgneada’nın eşsiz dingin ruhunu yaşamaya ne dersiniz?

Ayrıcalıklarıyla hayal gücünüzü zorlayacak güzellikte bir konfor deneyimi sunan odalarımız, 38 m2’lik geniş iç alanlarıyla rahat bir konaklama deneyimi sunarken, üçüncü yetişkin veya çocuk misafirlerimiz için odada bulunan sofa yatağa dönüştürülebiliyor.

Hideaway Bayhouse Sea View

Deniz manzaralı terasının sonsuz bir plaja açıldığı iki kişilik odalarımızın 38 m2’lik geniş alanı, gün boyu ferah bir konaklama imkanı sunarken, üçüncü yetişkin veya çocuk misafirlerimiz için odada bulunan sofa yatağa dönüştürülebiliyor.

Reserve Bayhouse Garden View

48 m2’lik geniş yaşam alanı ve bahçe manzaralı terasıyla İğneada’nın sonsuz huzurunu son demine kadar yaşatacak odalarımız, siz ve sevdikleriniz için en özel anlarınızı unutulmaz anılara çevirmek için tasarlandı. Üçüncü yetişkin veya çocuk misafirlerimiz için odada bulunan sofa yatağa dönüştürülebiliyor.

Reserve Bayhouse Sea View

NAYU İğneada’nın nefes aldıran dünyasına deniz manzaralı teraslarıyla eşlik eden odalarımız, 48 m2’lik yaşam alanıyla keyiflerine geniş zaman ayırmak isteyenler için tasarlandı.Üçüncü yetişkin veya çocuk misafirlerimiz için odada bulunan sofa yatağa dönüştürülebiliyor.

Use coupon code WELCOME10 for 10% off your first order.

Cart

Congratulations! Your order qualifies for free shipping You are 200TL away from free shipping.
No more products available for purchase